Google Wave - rozdám 8 pozvánek

3. prosince 2009 v 12:36 | FatMan |  Internet
Podařilo se mi po nějaké době získat přístup do Google Wave. A to přímo od vývojového týmu společnosti Google. To není vše, mám i možnost rozdat 8 pozvánek. Takže místo toho, abych je jen tak rozdal mezi své přátele, kteří je ani nevyužijí. Napadlo mě, že je rozdám prostřednictvím facebooku. Rozdávat budu 24.12.2009 náhodným losem ze členů mé skupiny na FB.

Skupinu můžete nalézt zde:

Kdo chce pozvánku, tak ať se připojí :)


WIKI:
Google Wave je projekt představený společností Google 28. května 2009 na konferenci Google I/O. Jedná se o webovou aplikaci a počítačovou platformu, která se snaží sjednotit e-mail, instant messaging, wiki a sociální sítě. Spuštění se plánuje v průběhu roku 2009.

Základem je tzv. wave (anglicky vlna; logo projektu tvoří barevná vlna ve tvaru písmene W), což je komunikační prostor sdílený mezi několika uživateli, který může sloužit různým formám komunikace a sdílení informací.

Systém by měl fungovat na otevřeném protokolu Google Wave Federation Protocol (založeném na XMPP), poskytovat API a většina zdrojového kódu by měla být uvolněna jako open source.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 miridia miridia | Web | 19. prosince 2009 v 14:42 | Reagovat

S tím bych šetřil:-) jaký máš nich na GoogleWave?
miridia/et/googlewave/tečka/com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama