Začněte na internetu - skončíte v Hollywoodu

22. ledna 2009 v 18:56 | FatMan |  Internet
Začněte na intrnetu - skončíte v Hollywoodu. I takto budeme moci začít ve filmovém průmyslu. Internet je neuvěřitelným místem, kde můžete prezentovat své malé i velké počiny. A proč se o tomto zmiňuji? Na síti jsem narazil na spoustu povedených videí, krátkých filmů i trailerů. Samozřejmě se jednalo většinou o parodie nebo neoficiální ukázky filmů. Ale mnohé dosahující kvalit hollywoodských umělců. Tito nezávislí tvůrcové to dělají pro zábavu, nebo aby si jich všimla filmová studia? Ale jedno se jim musí uznat, zadarmo ukazují své umění a nežádají honoráře. Třeba uspějí a filmový průmysl je zařadí do svých týmů, aby se podíleli na největších filmech.

K tomuto příspěvku mě přivedla ukázka na neexistující film Thundercats. Zatím neexistuje, pouze se o něm začíná mluvit, ale doposud se neví kdo v něm bude hrát, kdo se posadí do režisérského křesla a ani scénář není hotov. Ale předpokládá se, že by mohl být hotov v roce 2010. Mnohým název Thundercats neříká nic, ale jedná se o animovaný seriál, který byl vytvářen v letech 1985-1987.
I přes fakt, že tento animovaný seriál má 130 dílů a je starý téměř 25 let, stále má fanoušky. A možná oni a pravděpodobné natáčení filmu, dalo podnět k vytvoření ukázky na film, který absolutně neexistuje. Jen se sami podívejte:


A co je na tomto traileru zvláštní nejvíc? Je vytvořen nastříháním již existujících filmů. Poznali jste filmy a herce? Herci jsou digitálně pozměněni a i scény z použitých filmů :)

Nápověda
filmy: Star Gate, The Chronicles of Riddick, Pitch Black, Indiana Jones and the Last Crusade, Star Wars, Troy, X-Men a další

herci: Brad Pitt, Vin Diesel, Hugh Jackman a další

Ikdyž můžete mít své námitky, jedná se o povedený trailer na neexistující film. Ale pro mě má ještě větší plus, jelikož jsem seriál viděl celý jako malé dítě a ukázka je velmi podobná samotnému příběhu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama