Pokračujeme v hledání nástupce Stage6.com - HD videa z netu zadarmo

29. června 2008 v 22:34 | FatMan |  Internet
Pro začátek musím začít smutnější zprávou, server VEOH.com znepřístupnil možnost sledování videí, a to všech, pro návštěvníky z ČR.
Dnes se podíváme na stránky Vuze.com
Jedná se o celkem podařený projekt, ačkoliv nejde přehrát videa přímo na stránkách. Ke spuštění videí potřebujete klienta, který je přímo nabízen ke stáhnutí zdarma. Jeho jméno je přímo Vuze, formálně znám jako Azureus (využíván pro stahování ze sítě BitTotrrent).
Obsahuje HD videa (1080), ale i obyčejné s menším rozlišením. Tento klient je vytvořen v programovacím jazyce Java, což možná je nevýhodou, jelikož má trochu větší nároky na počítač. Bohužel u přehrávání HD videí v plném rozlišení dochází k sekání a pozastavování videa. Z toho plyne, že musíte mít celkem dostatečný výkon a také hodně rychlé připojení k internetu.
Videa se přímo stahují do složky "Azureus Download", která je umístěna v Dokumentech. Jsou ve formátu *.mkv (matroska). Pro procházení nabídky tohoto webu vám stačí klient, nemusíte přímo chodit na jejich stránky.
Nyní je již spousta podobných serverů, stačí si pouze vybrat. Tento příspěvěk je již posledním ohlédnutím za tématem HD videa zdarma z netu.
Relativní odkazy:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Tomáš | Web | 28. září 2008 v 12:56 | Reagovat

Ahojik good blog kukni se pls na můj dík.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama