"Max Payne" bude na plátnech kin + 2 Trailery

10. března 2008 v 19:10 | FatMan |  Movie
A je to další adaptace počítačové hry. Tentokrát půjde o tehdejší revoluční hru Max Payne. Zaujala většinu hráčů technologií "bullet time" (ala Matrix). Ale film by neměl být o tomto efektu, nýbrž o příběhu samotném, zatím se toho moc neví a proto se rád nechám překvapit.
Natáčení mělo začít již tento březen podle posledních zpáv a to přímo v Torontu. V hlavní roli uvidíme herce Mark Wahlberg , kterého si můžeme pamatovat z filmů: The Italian Job(Loupež po italsku), Planet of the Apes (Planeta opic), Shooter(Odstřelovač).
Za kameru se posadí režisér John Moore , jehož předchozí filmy jsou: Behind Enemy Lines (Za nepřátelskou linií), Flight of the Phoenix (Let phoenixe),The Omen.
Již při této sestavě by měl dopadnout líp než ostatní adapetace her, nebo aspoň většina. A tento snímek bychom mohli zhlédnout v kinech od 17.října 2008 (USA), datum je pouze předběžné.
A teď ty dva slibované trailery. Prvním je Hancock (2008) s Willem Smithem v hlavní roli. Jedná se o velmi zajímavý snímek, kde Hancock (W. Smith) má neobyčejné schopnosti, něco jako superman. Ale z traileru se ukazuje, že nemá jenom neobzčejné schopnosti, ale má také potíže z alkoholem :)


Tím dalším je v pořadí druhým trailerem na film IronMan (2008). 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama