Další Gadgets do USB + "Comeback" Lávová lampa

14. listopadu 2007 v 21:49 |  Gadgets
Všiml jsem si, že dosti často lidi hledají "Lávovou lampu do USB" na mém blogu. Pravděpodobně se snaží najít místo, kde ji mohou koupit. Bohužel mám pro ně špatnou zprávu. Na českém internetu se nenachází internetový obchod s takovým zbožím. Ale přesto mají šanci si buď poslat z USA nebo jiného státu. Určitě si řeknete, proč by někdo utrácel takovou sumu za takovou hloupost, ale i takový lidi se najdou a při dnešním kurzu dolaru to není až tak moc drahé. Cena 10$ není ažtak závratná. Tak hodně štěstí při hledání.
PS: na konci tohoto článku můžete najít jeden takový obchod :)
Ale to není vše, dnes se podíváme také na jiné Gadgets do USB k vašmu PC. Jako první bude "USB Mini Desktop Aquarium". Jendá se o zpříjemnění noční práce na interneu a buhví čeho ještě. Toto malé akvárium do USB je nefalšovaný Gadgets. Plavou v něm 2 rybičky, které mají pohybující ploutve. V noci vám bude zpříjeňovat prací pěkný podsvit modrou LED-diodou. K napájení můžete použít buď 4 AA baterie nebo přímo z USB. Rozměry jsou 3.75" x 3.5" x 2.5" deep (v "palcích"). Už jen stačí zapojit a nalét vodu :)


1.3 Megapixel USB Digital Microscope
A co takhle si pořídit mikroskop k PC. Celkem se jedná o užitečnou věc a to hlavně pro práci ve škole a nebo i k prezentacím v přednáškovém sále. Sám jsem zažil, když profesor ukazoval asi 5 cm věc. A přece z 8 řady v sále nejde nic vidět. Tento mikroskop je vybaven kamerou 1.3 M s rozlišením 1280 x 1024. Disponuje se zoomem 200x. Připojiní je řešeno přes USB 2.0. Zvládá 30 fps (obrázků za sekundu ).
Základní deska přiblížená 200x
USB Memory Watch
Flashdisky snad známe ve všech možných provedení, ale vetšinou jako přívěšek. Dost časte se stává, že jej někde zapomenete nebo ztratíte. Ale co se neztrácí tak často jsou hodinky (pokud ovšem nepospícháte od milenky). Jsou vybaveny standartním USB 2.0 (čtení 4MB/s a zápis 3MB/s). Přiemný design a tenké provedení vám nebude vadit v nošení jako ty "zastaralé" flash klíčenky. A pře tyto malé rozměry pojmou až 2GB dat. Není zapotřebí speciálních ovladačů na PC, mají technologii Plug and play (zapoj a hraj). Nemusíte se bát, že je poškodíte vodou, jsou vododěsné do 20 metrů. Ale pokud se s nimi budete potápět, tak se ujistěte, že USB port je kompletně vysušen.

A jako poslední vám jenom poskytnu obrázek další zvláštní lampy a to Usb Plasma Ball. Jedná se také o gadgets zapojitelný do USB vašeho pc.
Tyhle a podobné výrobky si můžete objednat na thinkgeek.com.

Souvisejicí články:
Lávová lampa do usb
Chladič pro NoteBook
Botky do USB
USB švýcarák
USB věcičky na 4 způsoby


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JiK JiK | Web | 23. března 2012 v 16:49 | Reagovat

Dalším príslušenstvím které je možno připojit k PC je USB solná lampa... http://www.drahe-kameny-mineraly.cz/solne-lampy-usb

2 Used PC Distributor Used PC Distributor | Web | 20. července 2017 v 11:33 | Reagovat

Nice Blog Post !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama