Kdo asi bude dodávat ripy na scénu?

6. června 2007 v 19:07 | FatMan |  Internet
Další z tvrdých zásahů pro warez scénu. Americká vládní agentura FBI (Federal Bureau of Investigation) podnikla úspěšnou akci na jednom z hostingů ve spojených státech, kde známé warez grupy FLAMES, SAGA, DiAMOND, HAFVCD a TBE, specializující se na vydávání filmů, provozovaly přibližně dvacet výkoných serverů napojených na top sites FTP, jenž tyto skupiny používají k prvotní nelegální distribuci nejnovějíšch filmových hitů. Jednalo se o hosting layeredtech.com, který sídlí v Texasu.
Podle dostupných informací vnikli agenti FBI kolem deváté hodiny ranní do Layered Technologies, kde již bylo 18-20 zmíněných serverů vypnutých a přípravených ke konfiskaci. Podle některých zaměstnanců Layered Technologies spolupracovala s FBI i nám dobře známá "protipirátská" organizace MPAA (Motion Picture Association of America), která primárně podala na hosting žalobu za provozování serverů s nelegálním obsahem.
V současné době se MPAA, FBI, i Layered Technologies odmítají k celé věci vyjádřit. Postiženými grupami jsou FLAMES, SAGA, DiAMOND, HAFVCD, TBE, NBP, F4CG a podle ohlasů ze scény se jedná o závažný zásah do jejich distribučního systému. V souvislosti s touto akcí se ze scény opět ozvaly silné hlasy pro absolutní uzavření této komunity před okolním světem a je tedy otazkou zda se některé zmíněné skupiny "nestáhnou" z veřejné do privátní oblasti. Keep the scene secure.
zdroj: warezblog.cz
Mnozí se stále setkávají s ripy pod označením AXXO. Ale nejdná se o skupinu, ale mladíka, který si spíš jen tak hraje. Většinou si vezme rip od výše uvedených skupin a přejmenuje si ho podle svého. Jen tohle jsem chtěl podotknout na závěr. :)
Hlavně: "Tiše, tiše, tiše!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama